/مقالات
مقالات 2019-10-20T09:50:48-01:00

تفاوت تگ های Active و تگ های Passive

اکتبر 30th, 2019|0 Comments

سه بخش مهم در سیستم های RFID وجود دارد. یکی خود تگ ها ، یکی آنتن تگ ها و دیگری خواننده های تگ ها. برخلاف تگ های Active ، تگ های passive دارای دو بخش آنتن و میکروتیک یا IC است.

RFID

اکتبر 26th, 2019|0 Comments

RFID یا Radio Frequency Identification به عنوان سیستم شناسایی فرکانس رادیویی یک شکل از ارتباط بی سیم است که به منظور شناسایی یک شی، حیوان یا هرچیز دیگری به کار می رود. امروز به معرفی RFID می پردازیم و کاربرد، مزایا و معایب آن را بررسی می کنیم.

اینترنت اشیاء (IoT)

اکتبر 13th, 2019|0 Comments

آزمایشات اولیه و راه اندازی شبکه های اینترنت از طریق اتصال به تجهیزات صنعتی آغاز شد. امروز، دیدگاه IoT گسترش یافته است و همه چیز حتی تجهیزات صنعتی از طریق سنسورها و اینترنت اشیاء به یکدیگر متصل کند. این پیشرفت می تواند شامل موجودات زنده مانند گیاهان، حیوانات مزرعه و مردم هم باشد. محاسبات پوشیدنی و دستگاه های بهداشت دیجیتال، مانند Nike + Fuel band و Fitbit، نمونه هایی از چگونگی اتصال مردم در چشم انداز اینترنت اشیا هستند.

یک روز در زندگی با اینترنت اشیا (IoT)

جولای 2nd, 2019|0 Comments

گروهی از محققان بر روی 2500 نفر از مصرف کنندگان از کشورهای چین، برزیل، فرانسه، آلمان، ژاپن، آمریکا و انگلیس تحقیقی را مبنی بر اینکه چه اتفاقی در دنیای اینترنت [...]